Produkcja wyrobów z mięsa czerwonego oraz drobiowego

  O Nas

 

Północno – zachodnia Polska, gmina Goleniów, tutaj zlokalizowany jest zakład produkcyjny firmy BBP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w specjalnej strefie ekonomicznej w Goleniowskim Parku Przemysłowym.

Jest to doskonałe położenie lokalizacyjne i komunikacyjne:

  • bliskość Szczecina;
  • bezpośrednio przy autostradzie nr 3, 45 km od granicy z Niemcami i 65 km od Terminala Promowego w Świnoujściu łączącego Polskę z krajami skandynawskimi;
  • bliskość nowoczesnego międzynarodowego portu lotniczego Szczecin – Goleniów.

Zakład prowadzi działalność w zakresie produkcji wyrobów z mięsa czerwonego oraz mięsa drobiowego. Procesy produkcyjne odbywają się na najnowocześniejszych w pełni zautomatyzowanych liniach technologicznych, w cyklach zamkniętych.

Produkt gotowy z mięsa czerwonego stanowią: hamburgery, kotlety, sznycle, pulpety mięsne. Z mięsa białego – panierowane udka drobiowe, panierowane skrzydełka drobiowe, formowane filety drobiowe, pulpety drobiowe, nuggetsy. Produkty te są smażone lub gotowane w ciepłym powietrzu, następnie schłodzone bądź zamrożone – zależnie od zamówienia. Produkty hermetycznie zamknięte po obróbce termicznej przeznaczone są do spożycia.

Zakład produkcyjny pozyskuje surowiec mięsny od zatwierdzonych producentów rolnych, zaś głównymi odbiorcami są sieci handlowe oraz firmy cateringowe. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych procesów technologicznych, firma jest w stanie zaspokoić najbardziej wyrafinowane oczekiwania odbiorców.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych
procesów technologicznych
, firma
jest w stanie zaspokoić najbardziej
wyrafinowane oczekiwania odbiorców.